Таджицький фанат Путіна готує новий хіт про "посланця Бога" + ВІДЕО

Таджицький менестрель Толібджон Курбанханов, автор пісні "ВВП врятував країну, ВВП захищає" про Володимира Путіна, пише новий хіт про "посланця Бога".

Толібджон не сумнівається, що Путін з переконливим розривом переможе в першому турі, і свою нову пісню хоче приурочити до його інавгурації. "Росія - це велика держава, шановному нами Путіну - слава!" Там обов'язково будуть такі слова", - розповів Курбанханов газеті "Известия".

Співак зізнався, що мріє виконати свій хіт під час урочистої церемонії, але розуміє, що його навряд чи запросять на інавгурацію. І тому знову викладе ролик в Інтернеті. Чи чув його першу пісню сам Путін, Толібджон не знає. Але каже, що дуже засмутився, коли в його "прості й зрозумілі слова раптом якісь люди стали вкладати якийсь незрозумілий сенс"

. Сам Толібджон живе в Душанбе, торгує машинами. За освітою - економіст, але пісні пише давно, для душі. Часто буває в Москві - гостює у друзів, "щоб поліпшити свій акцент" і "краще познайомитися з російською культурою".

"Першу пісню про Путіна я написав ще в 2001-му. Почув його промову по телевізору, і вона мені дуже сподобалася. Можна сказати, що з того часу він став моїм кумиром, я завжди стежив за його справами. І тому в моїй пісні все правда", - розповів Толібджон. Президентські вибори в Росії породили "нову хвилю" народної творчості прихильників і супротивників Путіна: про нього співали репери і десантники, "Рабфак" (знаменитий хіт "Наш дурдом голосує за Путіна") і хлопчик-оленяр. Пісня про ВВП прославила Толібджона: його вже запросили виступити в Москві, Мінську та Гамбурзі. Але він не впевнений, що стане тепер співаком, адже писав він свою пісню зовсім для іншого. Його мрія – познайомитися з Володимиром Путіним і поговорити з ним "по душах".