"Азаров, виключно через свої емоції, був готовий запросто знищити звичайну людину" - Каплін

Каплін: "Охоронець провів мене за двері і там сказав мені спасибі".
Народний депутат від партії УДАР Сергій Каплін, якого прем'єр-міністр Микола Азаров вигнав із засідання Кабміну, говорить, що вийшов сам із залу, щоб не підставляти охоронця.

Про це він сказав в інтерв'ю "Главкому".

"Коли він (Азаров - ред.) дав наказ звичайному охоронцю вивести мене і феєрично заявив, що він сам понесе за це відповідальність, він, по суті, просто взяв і підставив звичайну людину. Вони звикли топтатися по мільйонах людей. Я подумав, що цього хлопця вдома чекає дружина, діти. Я не маю права скалічити його долю - тому що він підняв руку на народного депутата, і, безумовно, мав би сісти у в'язницю. Із цієї причини я вийшов із зали. А ось Микола Янович, виключно через свої емоції, був готовий узяти і так запросто знищити звичайну людину", - сказав Каплін.

За словами нардепа, охоронець повинен був виводити його за руку, підштовхувати.

"Я йому сказав: "Заспокойся, мене не потрібно штовхати, я сам вийду, тому що крайнім будеш ти". Він провів мене за двері і там сказав мені спасибі. Це була щира подяка. Там були десятки камер, десятки міністрів, перші особи країни, шалена напруга - ця людина сама розуміла, що відбувається, він розумів, що його хотіли підставити, але я цього зробити не дозволив", - розповів "ударівець".

Фото: poltava.pl.ua