Помилувати екс-голову Міністерства внутрішніх справ Юрія Луценка президента Віктора Януковича змусила наполегливість лідерів європейських країн.

Таку думку в ефірі Ukrlife.tv висловив український політолог і директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Зокрема, експерт вважає, що вільний Луценко наблизив Україну до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

"Для інтеграції з Європейським Союзом українській владі потрібно обов'язково виконати низку певних умов. А звільнення Луценка — це шанс розраховувати на підписання асоціації з ЄС", - підкреслив Карасьов.

Читайте также: «Заговора олигархов против Януковича не будет, если они не увидят шансов…», - интервью Ю.Луценко «Обкому»

Також політолог зазначив, що Україна, хоч і повільно, але робить правильні кроки і рухається у правильному напрямку до євроінтеграції.

Нагадаємо, 7 квітня президент Віктор Янукович підписав указ про помилування Луценка, який відбував чотирирічний термін покарання в колонії.

Слід також зазначити, що комісія з питань помилування при президенті зібралася на засідання в суботу. На ньому вона не рекомендувала Януковичу помилувати Тимошенко.

Gazeta.ua

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_karasov-rozpoviv-hto-zmusiv-yanukovicha-vidpustiti-lucenka/495300">Gazeta.ua</a>