Регіонали бойкотуватимуть голосування за нову Конституцію

Народні депутати від фракції Партії регіонів не братимуть участі в голосуваннях на засіданнях Верховної Ради до виконання усіх вимог нібито жителів східних регіонів України.

Про це на брифінгу в парламенті заявив регіонал Микола Левченко, передає Укрінформ.

"Наша фракція бере участь у роботі по підготовці нової Конституції, але ми не будемо приймати участі (в голосуваннях - ред.) до виконання усіх вимог жителів південного сходу України у пленарних засіданнях", - сказав Левченко.

Водночас він запевнив, що регіонали братимуть активну участь у засіданнях конституційної комісії, хоча і не всі зміни до Основного закону, запропоновані прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, задовольняють ПР.

Украина должна быть парламентско-президентской республикой, - Турчинов

"Ми будемо підтримувати зміни до Конституції, які будуть в інтересах громадян України... Ми наполягаємо на тому, що народ України повинен вирішити статус російської мови, як державної. Це питання має бути винесено на референдум і рішення мають приймати громадяни України, а влада нам пропонує статус російської мови, як офіційної - це не є прийнятним для більшості жителів південного сходу України", - переконаний Левченко.