Кандидат в депутати по списку Партії регіонів Михайло Чечетов, перебуваючи на Чернігівщині, спільно з представниками Чернігівської обласної та місцевих райдержадміністрації, вручав виборцям цінні подарунки, а також долучався до офіційних заходів місцевої влади, на яких здійснювалась агітація за Партію регіонів. Так Михайло Чечетов особисто вручав відзнаки багатодітним матерям, мультимедійні програвачі директорам шкіл та паспорти громадянина України, особам яким виповнилось 16 років, а також урочисто вводив в експлуатацію об'єкти місцевої інфраструктури.

До організації та проведення агітаційої поїздки були залучені голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко, заступники голови Станіслав Прокопенко, Олександр Шанойло та інші державні службовці.

Відповідно до ч. 21 ст. 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України" забороняється долучати до агітації посадових та службових осіб органів державної влади чи інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування.

Громадянський рух "Спільна Справа" звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою порушити за зазначеними фактами кримінальну справу за ст. 364 Кримінального кодексу України(Зловживання владою або службовим становищем) та за ст. 157 Кримінального кодексу України(Перешкоджання реалізації виборчого права шляхом підкупу).