«Антикорупційну реформу в Україні треба робити зараз» - міністр торгівлі США

Пенні Пріцкер певна – західні інвестиції прийдуть навіть попри збройний конфлікт на Донбасі, якщо буде здійснена реформа.

Ухвалити антикорупційні закони негайно, ще до парламентських виборів. До цього закликала міністр торгівлі США Пенні Пріцкер на прес-конференції у Києві.

Як вона заявила, якщо антикорупційна реформа буде здійснена, то західні інвестиції прийдуть на український ринок навіть попри триваючий збройний конфлікт на Донбасі, повідомляє "Голос Америки"

«Ми сподіваємося, що антикорупційне законодавство, яке нині знаходиться на розгляді у парламенті, ухвалять ще до виборів. Бізнесова спільнота всередині України та поза її межами спостерігає, чи будуть ці закони прийняті зараз. Їх ухвалення стане важливим сигналом того, що уряд відданий реформам і ця відданість справжня».

«Щойно умови тут покращаться, Міністерство торгівлі США допоможе переконати бізнес-спільноту, що з’явилися історичні можливості для інвестицій, і привести американський приватний сектор на цей ринок».

Роман Шрайк: Когда воры и махинаторы вместо допросов идут на выборы - это дикость.

Відповідаючи на запитання Голосу Америки, чи можливі нові закордонні інвестиції в умовах війни на Сході, Пріцкер зауважила:

«Це можливо – отримати інвестиції, як тільки будуть здійснені усі необхідні для цього економічні реформи. Ідеться про антикорупційне законодавство, зміцнення верховенства права, спрощення бюрократичних процедур. Усі ці зміни потрібні для того, щоб бізнес вхопився за ті можливості, які існують тут в Україні. І, щиро кажучи, я бачу у ваших лідерів велику політичну волю зреалізувати ці реформи, і зробити це зараз».

Під час візиту 26-27 в Україну міністр торгівлі США узгодила плани проведення масштабного українсько-американського бізнес-саміту, що відбудеться в грудні. Як очікується, результатом саміту стане приплив американських інвестицій в енергетику та сільське господарство України.