"Політична моська" знову гавкнула,- прес-служба "Батьківщини" відповіла на заяву Бондаренко

У прес-службі партії "Батьківщина" радять представниці Партії регіонів Олені Бондаренко не демонструвати свою тупість і думати перед тим, як робити заяви, над якими глузують люди.

Про це йдеться у заяві прес-служби партії "Батьківщина"

Источник:http://censor.net.ua/n265524.

"Люди давно вже склали оцінку цій політичній "моське", яка заради того, щоб вислужитися перед своїм хазяїном готова гавкати  в той час, коли їй накажуть і на того, кого їй вкажуть",- йдеться у заяві прес-служби.

У "Батьківщині" не здивовані тим, що ця "моська від влади" сьогодні знову "подала голос", бо режим її тримає саме для таких випадків - поливання брудом політичних опонентів. 

"Невігластво, нахабство та аморальність - це фірмові відзнаки більшості представників партії влади. Спеціально для " політичної моськи" нагадуємо, що час краху режиму Януковича наближається, як і звільнення Юлії Володимирівни. Хоче того депутатка-регіоналка, чи ні, але лідер опозиції Юлія Тимошенко скоро буде на волі і зараз вже має право на послаблення режиму перебування у в'язниці, куди її від страху сховав режим Януковича. Статті 98 та 99 Кримінально-виконавчого кодексу мають бути виконані незалежно від бажання "мосьок від влади", - наголошують у партії.

У прес-службі  також нагадують, що Європейський суд з прав людини ще наприкінці квітня минулого року визнав, що Юлія Тимошенко є політичним в'язнем, її незаконно було позбавлено волі, а вирок був політично вмотивованим. 

http://coub.com/view/b6el


Аватар пользователя vovchyk

ленка бондаренка фраершей гребёт,

рот гавном заполнит, и везде плюёт...

что-то как сморозит, ну ни дать ни взять...

вечно в той же позе, сразу видно б... я знаю...

 

глазки то гадючьи, морда кирпичём,

видно, детка сучья, двортетьер причём...

на одном гектаре сней я бы сесть манал,

я ведь не отребье, не регионал...я знаю...

 


Аватар пользователя доктор

Такие как эта моська должны сидеть пожизненно!!!!!!