Медиків на зустріч із регіоналом-тушкою Олійником “зганяли під розписку”

У післяробочий час, “під розписку”, медиків Тернопільської обласної університетської лікарні змушували відвідати зустріч із нардепом від Партії регіонів, її сімнадцятим номером у передвиборчих гонках, Володимиром Олійником.

Позаяк, неявка могла загрожувати для стомлених денною працею медпрацівників адміністративним стягненням, 1 жовтня о 16-30 зал був фактично ущерть заповненим. Підозріло багато було й викладачів ТДМУ ім. Горбачевського.

Власне, на самій зустрічі, Олійник розповідав про командний дух регіоналів ( до нього він доєднався у 2007, завбачливо накивавши п’ятами із БЮТу), нахваляв екс-мер Черкас й багату на туристичні принади Тернопільську область та під шумок в залі обіцяв поступове збільшення заробітної плати для медиків. Серед аудиторії тим часом чулось: “Ага, поступово – це доплюсовані 5 грн. в місяць? Я ж то думаю, що то за “премія” така”

Як стверджують медпрацівники, схожих зустрічей стає все більше та більше. Втім, саме “оглядини” Володимира Олійника викликали найбільшу хвилю обурення, бо слухати побрехеньки “регіонала-тушки” у післяробочий час без “добровільно”, а з суворим “примусово” ніхто не хотів.