Адвокат екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко вважає, що конгрес США ніяк не відреагує на лист заступника Генерального прокурораРената Кузьміна щодо причетності Тимошенко до 4 вбивств.

Про це він розповів у коментарі Gazeta.ua.

"Аналізувати можна щось логічне і розумне. Я не єдиний у цьому висновку, що коли говорить Ренат Кузьмін, це до розуму і логіки не має жодного відношення. На жаль, банда Кузьміна, яка є частиною банди Януковича, вміє говорити тільки набір слів, який до юриспруденції не має жодного відношення", - наголосив юрист.

Власенко нагадав, що Кузьмін вже давно намагається пояснити світу, що саме Тимошенко замовила вбивство народного депутата Євгена Щербаня.

"Він цілий рік їздить по світу з гастролями і розповідає про причетність Юлії Володимирівни до справи Щербаня. Ця людина навіть не розуміє, що таке призумпція невинуватості. Водночас, він їздить за рахунок піар-кампанії, яка супроводжує Партію регіонів і має з нею офіційний контракт. Це означає, що він не незалежний і тому не прокурор. Він навіть не дорогий, а дешевий піар-агент. Який у нинішніх українських реаліях дозволяє собі говорити усе, що завгодно", - вважає Власенко.

Захисник Тимошенко також додав, що повністю поділяє ту оцінку, яку Кузьміну дали європейські спостерігачі у Ялті.

"Вони сказали, що він виглядає як бандит, говорить як бандит і діє як бандит", - нагадав він.

Відповідаючи на питання про те, якою буде можлива реакція США, Власенко зазначив: "Я переконаний, що Конгрес отримує від божевільних мільйони листів на день. Це не означає, що вони реагують на листи будь-якого божевільного. Впевнений, що будь-яка людина, яка це послання прочитала, вона, напевно, буде поділяти ту оцінку, про яку я сказав".

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/458913">Gazeta.ua</a>