"Беркут" напав на протоколи в Гостинному дворі

Олександр Данилюк

 В Центр паралеьногохо підрахунку ГР "Спільна Справа" завітала міліція, яка хоче провести в приміщенні обшук. Судового рішення в них немає, натомість у них є батальйон Беркуту, який розміщений по периметру Гостинного двору, в якому знаходиться Центр.

В Центрі знаходиться велика кількість протоколів ДВК з мокрими печатками, в тому числі й 100% протоколів з округу 132 в Первомайську. О 12-00 на Контрактовій площі, біля пам'ятника Сковороді розпочнеться акція протесту проти фальсифікацій, на якій будуть оприлюднені попередні результати підрахунку по 40 мажоритарним округам, де за нашими оцінками перемогли опозиціонери.

......................................................................................................................................................................................................

 Щойно автобуси з Беркутом залишили Контрактову площу. Двоє співробітників МВС оглянувши через двері Центр паралельного підрахунку, залишили територію Гостинного Двору. Біля пам'ятника Сковороді монтується звук.