Выборы 2012. СПИСОК ФАЛЬСИФИКАТОРОВ

Объединенная оппозиция опубликовала предварительный список лиц, причастных к фальсификации парламентских выборов в Украине. В настоящий момент он насчитывает 53 человека, включая президента страны:

1. Президент України В.Янукович

2. Генеральний прокурор України В.Пшонка

3. Міністр внутрішніх справ В.Захарченко

4. Голова Вінницької обласної державної адміністрації М.Джига

5. Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Ларін

6. Голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк

7. Голова Миколаївської обласної державної адміністрації М.Круглов

8. Голова Черкаської обласної державної адміністрації С.Тулуб

9. Керівник Управління МВС України у Вінницької області В.Нонік

10. Керівник Управління МВС України у Кіровоградській області К.Поджидаєв

11. Керівник Управління МВС України у Київській області К.Сапко

12. Керівник Управління МВС України у Миколаївський області В.Парсенюк

13. Заступник керівника Управління МВС України у Миколаївський області А.Марчук

14. Командир РМОП «Беркут» Управління МВС України у Миколаївський області Д.Куліков

15. Начальник Первомайського районного відділу Управління МВС України у Миколаївський області І.Примак

16. Керівник Управління МВС України у Черкаській області В.Дерновий

17. Суддя Печерського районного суду м.Києва Р.Кирєєв

18. Суддя Вінницького окружного адміністративного суду М. Богонос

19. Суддя Вінницького окружного адміністративного суду М.Жернаков

20. Суддя Вінницького окружного адміністративного суду К. Яремчук

21. Суддя Вінницького окружного адміністративного суду І.Воробйова

22. Суддя Вінницького окружного адміністративного суду А.Вергелес

23. Суддя Вінницького окружного адміністративного суду А.Томчук

24. Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Л. Заброцька

25. Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва В.Амельохин

26. Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва А.Федорчук

27. Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва В.Данилишин

28. Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва В.Шулежко

29. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду В.Кузьменко

30. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду А.Степанюк

31. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Я.Василенко

32. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Г.Земляна

33. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Н.Горбань

34. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду М.Межевич

35. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду О.Шурко

36. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Безпалов

37. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Троян

38. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Литвин

39. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Пузан

40. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Ганічко

41. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Коротких

42. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Усенко

43. Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Борисюк

44. Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду О.Мельник

45. Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Л. Устинов

46. Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду О.Малих

47. Голова Васильківського районного суду Київської області В.Степаненко

48. Суддя Васильківського районного суду Київської області С.Корнієнко

49. Суддя Васильківського районного суду Київської області М.Жук

50. Голова Обухівського районного суду Київської області О.Степанова

51. Первомайський міський голова Д. Дромашко

52. Начальник Державної виконавчої служби у м. Первомайськ та Первомайському районі Є.Старинін

53. Головний виконавець відділу Державної виконавчої служби Первомайського міськрайонного управління юстиції Є.Бойченко