Олег Соскін пророчить нову «Коліївщину»

Азаров, Янукович та їх правляча кліка своїми діями фактично оголосили війну українській нації. Але їх наступ спонукати українців до повторення історичних подій, які носять назву "Коліївщина". Про це у своєму блозі на Інтернет-ресурсі Вголос написав Олег Соскін,  професор Національної академії управління.

Олег Соскін пише:

"Азаров і правляча кліка Януковича постійно шукають можливості, щоб перейти в наступ  і якомога швидше встановити відкритий режим диктатури. Останніми красномовними прикладами цього є, по-перше, те, що  відповідаючи у мережі «Facebook» на пропозицію одного з користувачів провести соцопитування про те, чи подобається людям дивитися «погані» новини і чи не варто негативні сюжети показувати після 22.00, Азаров написав: «Ви мені подали дуже хорошу думку, і ми обов'язково замовимо проведення соціологічного опитування, подивимося, скільки у нас з Вами однодумців, і обов'язково повідомимо це всій країні».

Якщо спробувати проаналізувати, що означає його вислів, то можна чітко провести паралель із висловлюваннями параноїка-диктатора Джугашвілі (Сталіна), який розумів, що для того, щоб встановити диктатуру, треба позбавити людей правдивої інформації. Так само діяв і збоченець Шикльгрубер (Гітлер). Взагалі, всі диктатори завжди хотіли позбавити людей права на вільне слово, вільну інформацію, адже тоді ними можна легко маніпулювати і тримати їх рабами в концтаборі. Зараз ми бачимо, що така ж диктаторська хвороба дуже швидко розвивається в Азарова. Він довів країну до руїни, перетворив 80% населення України на жебраків, а сам став однією з найбагатших осіб у державі, разом зі своєю сім’єю та сином. Він настілки розперезався, що може собі дозволити ставити будь-які людожерські експерименти над українцями.

Другий приклад, це те, що правлячий «общак» Януковича готується до того, щоб розігнати Верховну Раду. Для цього використовуються різні інструменти залякування, зокрема, порушено кримінальну справу проти трьох народних депутаток за заявою головного лікаря медичної установи, в якій утримується Юлія Тимошенко, які начебто заважали працювати державній установі. Але в такому випадку дуже цікаво було б подивитися, як працює ця установа, чи є в цій лікарні хабарництво і корупція, і що там взагалі відбувається, як ця людина стала головним лікарем?

Третій приклад, це те, що слідче управління столичного главку МВС розпочало досудове розслідування щодо перевірки інформації про підробку підписів народних депутатів під зверненням про проведення позачергової сесії за заявою депутата Лук’янова.

На якій підставі розпочалося це слідство? Якщо на підставі Кримінально-процесуального кодексу, то він не є законним, бо його ухвалили всього 50 депутатів, він взагалі не є актом, на основі якого можна законно діяти, він по своїй суті є антиконституційним. Але в такому випадку треба негайно порушити кримінальну справу проти всіх тих, хто впродовж останніх трьох років віддавав свою картку у Верховній Раді, і проти тих, хто голосував чужими картками. Адже стаття 84 Конституції чітко визначає, що голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом особисто. Отже, такі депутати  теж є кримінальними злочинцями, які грубо порушують Конституцію. Особливо ж заслуговує на найшвидше притягнення до відповідальності Литвин, над яким стоїть мертва тінь Гонгадзе і волає про відповідальності. По суті Литвин відповідає за ту кримінальну вакханалію, яка чинилась під час засідань Верховної Ради попереднього скликання, коли кілька десятків депутатів чужими приймали нелегітимні закони. Також треба порушити кримінальну справу проти Рибака, який фактично став заколотником, зірвав проведення позачергового засідання на законну вимогу третини конституційного складу Верховної Ради. І взагалі, голосування за його кандидатуру на посаду спікера було сфальсифіковане, оскільки деякі депутати голосували двома картками, отже, по суті, Рибака не можна вважати головою Верховної Ради, як і Соркіна – головою Нацбанку, він не є законно обраним головою НБУ,  і тому не може приймати законних рішень.

Отже, ми можемо зробити висновок, що в Україні Янукович, Азаров та їхні підопічні перейшли будь-яку межу, нехтуючи Конституцією, законами, засадами моралі і навіть здорового глузду. Головне, що все більше поширюється ракова пухлина злочинності в лавах міліції, суддівському корпусі і прокуратурі. Але всім цим людям потрібно нагадати, що згідно із 60 статтею Конституції виконання явно злочинних розпоряджень та наказів так само передбачає юридичну відповідальність, як віддання цих явно злочинних наказів і розпоряджень.

Тому УНКП робить висновок, що ми входимо у відкриту фазу «беспредела», фактично, війна вже почалась, і вона захоплює все більші терени. Єдина причина, чому вона ще не перейшла  у гарячу фазу – це пасивність і апатія населення, але фінансово-економічна криза з кожним днем поглиблюється, і якщо зараз владні верстви не зупиняться, не почнеться процес пошуку компромісу, то наслідки найближчим часом можуть стати неймовірно руйнівними. Якщо правляча «Сім’я» на чолі з Януковичем та таким агентом Кремля, яким схоже є Азаров, думають, що їм вдасться встановити тут диктатуру за рахунок масових політичних, фінансових і фізичних репресій, то вони глибоко помиляються, тому що на теренах України нікому не вдасться побудувати концтабір, все це ми вже проходили, і нового режиму Сталіна (Джугашвілі) і кадебістських садистів тут все одно не буде.

А якщо режим бандократії не схаменеться, то нехай усі служки правлячої кліки прочитають легендарний твір Тараса Шевченка під назвою «Холодний яр» і пригадають славні часи Коліївщини:

«Ви — розбойники неситі,

Голодні ворони.

По якому правдивому,

Святому закону

І землею, всім даною,

І сердешним людом

Торгуєте? Стережіться ж,

Бо лихо вам буде,

Тяжке лихо!.. Дуріть дітей

І брата сліпого,

Дуріть себе, чужих людей,

Та не дуріть бога.

Бо в день радості над вами

Розпадеться кара.

І повіє огонь новий

З Холодного Яру.»

 

 

Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!"