Крим очікує занепад через засилля російської корупції — політолог

В Криму наразі залишається вкрай мало перспектив для розвитку приватного підприємництва через надмірну вертикальну корумпованість російської влади - вважає український політолог Костянтин Матвієнко.

Про це він сказав в ефірі програми «Національний інтерес» на телеканалі БТБ. . На думку експерта, економіка півострова глибоко інтегрована в економіку України, тому у виробників Криму постає питання, куди збувати продукцію, яка раніше йшла переважно на материкову частину нашої держави.

«Те, що в Криму має бути занепад - це безумовно, і звичайно не з вини України. Просто Росія є настільки вертикально корумпованою країною, що там неможливий розвиток підприємництва. А Крим потребує як повітря саме вільного підприємництва — малого, середнього. Ті ресурсні виробництва, які там є — виробництво солі, соди тощо — вони мають працювати. Але як вони будуть збувати свою продукцію? Оце є велике питання.

Українські «афганці» погрожують блокувати рух вантажівок із Криму і на Крим: Жодна хлібина хліба на півострів не потрапить. ВІДЕО

А ще є питання: куди збувати кримські вина, куди збувати решту продуктів, питання про те, що близько 70% туристів приїжджали з України, як виїжджати за кордон, як організовувати імпортні товаропотоки в Криму», — нагадав Матвієнко.


Аватар пользователя ева браун

И вот все-таки крымчане отчасти сами виноваты в своем теперешнем положении, поскольку некоторой части уж очень хотелось умереть в Росии, вместо жизни в свободной стране.