Ситуація з ТВі спонукала майже сотню людей готових фінансувати суспільне інтернет-телебачення

Бізнесмен Валерій Пекар, який у зв’язку з ситуацією на ТВі запропонував створити суспільне телебачення в інтернет, повідомив, що 77 людей готові давати гроші.

Про це він написав у у своєму Facebook.

Підіб'ємо підсумки вчорашньої реєстрації громадян для підтримки суспільного інтернет-телебачення. Зареєстровано 77 людей: 4 х $5000 + 8 х $1000 + 14 х $500 + 51 х $100 = $40.100. Зважте на те, що форму для реєстрації бачили далеко не всі, хто навіть брав участь в дискусії і висловлював готовність.

Окрім того, люди, що готові вкладати по $5000, в останній день квітня не сидять у Фейсбуці: вони сидять або вже на морі, або закривають фінансовий місяць, подумки перебуваючи вже на морі чи деінде.

Повторюю: я абсолютно певен, що проект суспільного інтернет-телебачення може зібрати 1000 прихильників, які дадуть по $5000 щорічно. 100 таких людей я знаю особисто, а це вже півмільйона. Цих грошей вистачить на найкращу техніку та найкращих журналістів, які захочуть працювати на інтелектуальну, раціональну, відповідальну верхівку суспільства, а не на масу, що застрягла в пізньосередньовічній парадигмі мислення, але складає більшість населення (вибачте за неполіткоректність).

Порядок подальших дій:

1. Візія

2. Кошторис (випливає з візії)

3. План розвитку, програма мовлення

4. Збори ініціативної групи

5. Громадська наглядова рада

6. Структура фінансування й управління

7. Керівники творчі й адміністративні

8. Збирання живих грошей у фонд

Десь так.