У Врадіївці міліція затримала журналістів. ФОТО

Сьогодні, 3 липня, журналістів каналу TBi, які знімали сюжет у Врадіївці Миколаївської області, затримала і допитує міліція. Про це повідомила прес-служба телеканалу ТВі.

Одночасно фотокореспондент LB.ua Макс Левін повідомив на своїй сторінці у Facebook про те, що крім журналістів ТВі затримано його та знімальну групу каналу «1+1».

Як зазначає прес-служба ТВі та LB.ua, міліція звинуватила пятьох журналістів у вторгненні на приватну територію і доправила до райвідділку міліції.

Сьогодні журналісти TBi, «1+1» та фотокореспондента LB.ua зробили спробу поспілкуватися з дружиною колишнього начальника місцевого відділення міліції Віталія Синицького в будинку, де мешкає його родина. Видання LB.ua повідомляє, , що господиня будинку відмовилася давати коментар. Після цього журналісти зайшли до сусідів, щоб поспілкуватися. Однак, через 10 хвилин під'їхала міліцейська машина з правоохоронцями у бронежилетах. Вони повідомили, що їм надійшло повідомлення, що на територію будинку проникли зловмисники. Дзвінок нібито надійшов від сусіда.

Прес-служба ТВі повідомляє, що правоохоронців викликала дружина екс-начальника райвідділку.

«На хвіртці садиби не було дзвінка, хвіртка була відчинена, тому журналіст і оператор зайшли на подвір'я, намагаючись покликати мешканців житла. Проте через короткий проміжок часу на подвір'ї з'явилася оперативна група міліції у складі 8 осіб- правоохоронців», - йдеться у повідомленні прес-служби ТВі.

Журналістів доправили до райвідділку, де оголосили, що проти них буде порушено кримінальну або ж адміністративну справу за вторгнення на приватну територію.

«Інкримінують ст.182», - пише Макс Левін. Як відомо, за цією статтею ККУ караються порушення недоторканності приватного життя. Наразі журналістів допитують у райвідділку за обставинами справи.

 "Телекритика" 


Аватар пользователя ева браун

Это лишний раз доказывает, что менты так ничего и не поняли.Вернее, не поняло их начальство. Они не собираются сдаваться и покаяться, что и приведет к сопротивлению. И не исключено, что сегодня, в четверг, таки будет разгром восставших. Страшно осознавать это.