При складанні списку опозиції порушили угоди з Тимошенко – депутат( ДОКУМЕНТ)

При формуванні виборчого списку опозиції були порушені особисті угоди між Юлією Тимошенко та деякими депутатами про включення до списку.

Про це в інтерв’ю "Українській правді" заявив опозиційний депутат Олександр Бондар.

Він розповів, що ще у лютому 2010 року між ним і Тимошенко була підписана така угода, але до списку він не потрапив.

 

"Ця угода була підписана одразу після обрання Януковича президентом, у період, коли багато людей з НУНС ставали "тушками", - сказав Бондар.

"Цю угоду, я ні в кого не просив, мене запросив до себе в кабінет Олександр Турчинов, і у нього в кабінеті я підписав бланк з підписом Тимошенко. Це було їх прохання, тому що їм треба було зберегти деяку кількість людей, які не перейшли на сторону влади", - додав він.

За словами депутата, таку ж угоду підписав також Роман Зварич, але у списку він також не опинився.

Бондар також додав, що пішов у міністри економіки опозиційного уряду за особистим проханням Турчинова. "І була розмова, що всі члени опозиційного уряду мають бути членами наступного парламенту", - зазначив депутат.

"Проти цього категорично виступав керівник фракції НУНС Микола Мартиненко. Він просто сказав, щоб я не йшов", - наголосив він.

"Всі люди, які попали у прохідну частину списку опозиції від НУНС – вони опосередковано чи безпосередньо в різні періоди були опонентами "Батьківщини", або з нею боролися. А людей, які весь цей час підтримували особисто Тимошенко і "Батьківщину" там немає", - заявив Бондар.

"Коли Тимошенко посадили, в мене вже виникли сумніви, тому що я добре знав, хто залишається в керівництві "Батьківщини". Я ще з радянських часів не сприймаю комсомольських функціонерів", - наголосив він.

Повний текст інтерв’ю з Олександром Бондарем читайте на "Українській правді" найближчим часом.