Довіра між Берліном та Москвою вже нині серйозно зіпсута, - Штайнмаєр

Довіра між Берліном та Москвою вже нині "поза сумнівом, серйозно зіпсута", але продовження діалогу з Росією не слід вважати ознакою наївності.

Про це глава зовнішньополітичного  відомства Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр зазначив зазначив, відповідаючи на питання німецької газети Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung, пише AFP у суботу, 2 серпня, повідомляє  Німецька хвиля.

Без сприяння Москви практично неможливо знайти політичне вирішення конфлікту в Україні, переконаний Штайнмаєр. Міністра також запитали, чому, незважаючи на збройне протистояння на Донбасі, Франція збирається продати Росії два військових вертольотоносця типу "Містраль". Штайнмаєр зазначив, що з огляду на різне історичне минуле країн ЄС, у них по-різному формуються відносини з Москвою. На його думку, критики заслуговує не лише Франція, а й інші країни-члени ЄС, які з міркувань про власне фінансове становище лише ускладнювали процес узгодження санкцій.

Путин должен слезть с пальмы на землю, - немецкий политик

Утім, міністр закордонних справ Німеччини зауважив, що падіння малайзійського пасажирського авіалайнера змінило ставлення до ситуації на Сході України. "І той, у кого фотографії з п’яними сепаратистами, котрі бродили між рештками людських жертв та протягом кількох днів перешкоджали гідним похоронам людей, залишилися в пам'яті, відчуватиме злість донині", - зазначив Штайнмаєр. Але, за його словами, ніхто не відміняв принципу: "Злість та обурення не можуть стати останнім словом у зовнішній політиці".

НАТО должно договориться о новых мерах против российской агрессии, - Кэмерон