Медведєв сказав «языку» ФАС!

Росія повинна займати «наступальну позицію» у поширенні російської мови у світі, вважає Медведєв.

Дмитро Медведєв просуватиме «рускій мір» Як передає кореспондент УНІАН у РФ, про це прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив на нараді керівників представництв і представників Росспівробітництва у Москві. «Росспівробітництво приділяє велику увагу поширенню російської мови, число курсів російської мови зростає, і число слухачів зростає.

Але їх, як і раніше, не так багато, як би нам хотілося. Не достатньо забезпечувати пропозиції, потрібно сприяти збільшенню попиту і займати більш наступальну позицію», - сказав Д.Медведєв. На його думку, інтерес у світі до російської мови високий, і російська мова залишається засобом долучення до досягнень культури і науки, а також засобом міжнаціонального спілкування.

Д.Медведєв підкреслив на важливості роботи з російськими співвітчизниками за кордоном і з глобальним «Русским миром». За його словами, йдеться про усесторонній захист прав і інтересів цієї категорії громадян. «Багато співвітчизників щиро і глибоко люблять свою історичну Батьківщину, хочуть підтримувати з нею зв'язок, готові по мірі сил допомагати Росії, і це настрій має знаходити відгук і підтримку з нашого боку», - сказав Д.Медведєв.

Крім того, російський прем'єр зазначив, що Росія повинна бути конкурентоспроможною на ринку освітніх послуг.