Так званий законопроект "про заручників" ухвалено за допомогою шантажу, шулерства та кнопкодавства - заява лідерів опозиції

29 січня Партія регіонів під орудою В. Януковича знову вдалася до прямого шантажу, відвертого шулерства та фальсифікацій при ухваленні законопроектів у Верховній Раді України.

Практично за тим же сценарієм, що й під час скандального голосування 16 січня, за допомогою примусу, тиску, фальсифікацій та шулерства "регіоналами", комуністами і деякими позафракційними депутатами було ухвалено так званий закон про амністію №4021-3, а вірніше "закон про заручників" .

Під час голосування цього закону були зафіксовані масові випадки кнопкодавства, тобто голосування чужими картками, що порушує вимоги Конституції України про необхідність особистого голосування народних депутатів.

Персональну відповідальність за порушення конституційних норм несе Віктор Янукович, який вчора особисто прибув до парламенту та шляхом шантажу та залякування примусив свою фракцію, яка балансує на межі розколу, повернутися до сесійної зали та протягнути ухвалення закону "про заручників", незважаючи на нехватку у них голосів для цього.

Сьогодні всі маски скинуті і для всіх вже зрозуміло, що більшість у Верховній Раді, замість мирного врегулювання кризи та відновлення парламентаризму, продовжує нагнітання протистояння та практику фальсифікації законів.