Вирішувати питання щодо співпраці у новій Верховній Раді з партією УДАР будуть уже після оголошення остаточних результатів виборів.

Про це на брифінгу сказав лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Відповідаючи на запитання, чи буде Об'єднана опозиція і ВО "Свобода" співпрацювати з партією Кличка у новому парламенті, Тягнибок наголосив: "З Кличком Яценюк має контакти. Нібито, вчора Кличко озвучив якісь пропозиції щодо спільних голосувань у парламенті. Ми переглянули ці пропозиції і зрозуміли, що це той самий договір, який ми підписали перед виборами".

Лідер "Свободи" підкреслив, що питання про співпрацю треба буде обговорювати трохи пізніше.

"Я переконаний, що всі ці речі - це питання завтрішнього дня. Ми побачимо, як буде діяти Кличко. Звісно, рано чи пізно закінчиться цей процес підрахунком і захистом голосів. І, звісно, що ми сядемо, подивимося один одному у очі і все проаналізуємо. От тоді вже можна давати відповідний коментар. Зараз я можу тільки припускати щодо цього", - наголосив він.

Тягнибок додав, що на цю тему партії можуть заговорити через кілька днів. І, за його словами, краще це робити усім разом.

"Ми протягом останніх півтора років задекларували, що ми це (співпраця з опозиційними силами - gazeta.ua) не те, що будемо робити, що ми це робимо,- підкреслив він. - Щодо підписання якихось документів, то я різне можу підписати, тільки би це приносило користь нашій спільній українській справі, боротьбі проти режиму Януковича".

Тягнибок також додав, що особисто з Кличком останній раз він бачився біля Українського дому під час акції на захист української мови.