Євромайдан перебазувався на територію Михайлівської церкви. ФОТО-ВІДЕО

Акція протесту перебазувалася з Майдану Незалежності до території навколо Михайлівської церкви

На обгородженій території, навколо церковного комплексу, зібралося приблизно 500 мітингувальників. Зараз на місці з мітингувальниками спілкується депутат, Олександра Кужель.

При вході на території комплексу чергує охорона Євромайдану. На території пробують облаштувати пункт обігріву та кухню. На площу біля церкви продовжують сходитися люди.

На випадок атаки “Беркуту, який уже зібрався на вулиці поблизу євромайданівців, Олесандра Кужель закликала протестувальників йти до церкви. Після жорстокого розгрому  Євромайдану безвісти зник правозахисник Уже декілька годин не вдається знайти протестувальника з Євромайдану юриста й правозахисника Сергія Лазарєва.

Він не виходить на зв'язок. Його не має у райвідділах і у лікарнях. Народний депутати Олександра Кужель розповіла, що зв'язувалась з головним медиком Києва, однак і він сказати нічого не може. Пошук Сергія Лазарєва триває. Крім того, євромайданівці шукають студента Києво-Могилянської академії Олександра Степанюка, який зник під час штурму.

Також не вдається знайти ще декілька мітингувальників. Нагадаємо, що близько 4:00 приблизно 2000 бійців “Беркуту” розгромили #Євромайдан. Вони били демонстрантів, як кийками, так і руками і ногами. У результаті “зачистики” Майдану “Беркутом” вісьмох людей забрала швидка допомога, ще 38 потрапили у Шевченківське райуправління міліції.

expres.ua