Український Майдан зачищала російська «Альфа»?

Аналіз незалежних джерел інформації свідчить, що Український Майдан, ймовірно, вбивали штурмовики російського спецназу «Альфа», переодягнені в форму кримського спецназу.

Як заявив агентству УНІАН Євген Черненко з Інституту медіа-моделювання та політико-економічного аналізу:

«Показові звірства кримського полку в Києві - це провокація, націлена на те, щоб зірвати євроінтеграцію України і підставити Президента перед виборами… Міліція з задоволенням під прицілом телекамер по-звірячому била беззахисних людей. Це ніщо інше, як провокація - комусь дуже хочеться зірвати євроінтеграцію України…»

Як свідчить Юрій Авдєєв з «Первой крымской информационно-аналитической газеты», лише київський і кримський загони «Беркуту» мають у своєму складі роти спецназу, до яких входять штурмові взводи.

«Результаты, - підкреслює кримський аналітик, - как говорится, налицо. Об уровне подготовки нашего «Беркута» говорит хотя бы тот факт, что ребята являются неизменными участниками совместных учений с легендарной «Альфой»…»

Отже, РоССія почала реалізацію «Плану Б» по ескалації конфліктів в Україні, виведенні з гри Віктора Януковича і розвалу України як держави?..