Опозиція не допустить приєднання України до Митного союзу – УДАР

Опозиційні сили робитимуть усе, щоб не допустити ратифікації документів про вступ України до Митного союзу. Про це заявив депутат Верховної Ради Ростислав Павленко (фракція УДАРу) в ефірі телеканалу «Ера», повідомляє офіційний сайт партії. 

«Парламент має не допустити різкої зміни зовнішньополітичного курсу країни. У законі, ухваленому парламентом минулого скликання, чітко записано, що вибором і метою України є європейська інтеграція. Тому приєднання до Митного союзу суперечить національному законодавству», – зазначив депутат.

Він нагадав, що у лютому 2013 року відбудеться саміт Україна –ЄС, на якому обговорюватиметься підписання угоди про асоціацію, яка є частиною Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом.

Павленко зауважив, що до лютого у країни є шанс почати зміни у цьому напрямку і ініціювати їх як у виконавчій владі, так і в парламенті.

Раніше цього тижня Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що для України «життєво важливо» домовитися і взаємодіяти з країнами Митного союзу у складі Росії, Казахстану і Білорусі. Він вважає, що у взаємодії з Митним союзом «немає ніякої політики».