Ренат Кузьмін скаржиться на американську владу в газеті «Вашингтон таймс»

У своєму листі Кузьмін прямо звинувачує Міністерство юстиції США у діях, спрямованих на те, аби завадити розслідуванню та закрити справу вбивства депутата Євгена Щербаня. Він пише про те, що прокуратура 20 разів зверталася до Міністерства юстиції та Державного департаменту США з проханням допомогти у взятті свідчень колишнього соратника Юлії Тимошенко, який погодився їх надати.

Також, продовжує Кузьмін, ведеться пряма дискредитація його особисто, включно з «намаганням спровокувати мій арешт на території США, базуючись на сфабрикованих обвинувальних висновках». На його думку, чиновники з Міністерства юстиції та Державного департаменту США не визнають міжнародного права та зловживають посадами. Вони також, на думку Кузьміна, дезінформують президента США, американський Конгрес та американський народ щодо «вбивства Євгена Щербаня та ролі Юлії Тимошенко в різноманітних злочинах».

У своєму листі Кузьмін прямо звинувачує Міністерство юстиції США у діях, спрямованих на те, аби завадити розслідуванню та закрити справу вбивства депутата Євгена Щербаня.

Смотрите также: Після рішення Євросуду відбудуться санкції відносно Кузьміна, Фролової та Кирєєва

Він вважає, що американська влада заважає отримати повну інформацію, необхідну для розслідування вбивства Євгена Щербаня, завдаючи тим самим «непоправну шкоду Україні, яка вплинула на моральний стан всієї нації».