"Свобода" закликає киян на мітинг до Київради з приводу рішення КС

На думку народного депутата України, голови Київської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрія Іллєнка, рішення Конституційного Суду щодо перенесення київських виборів на 2015 рік було очікуваним, проте воно є політично заанґажованим та юридично абсурдним за суттю.

Про це депутат зазначив у коментарі офіційному сайту "Свободи".

"Таке рішення суду було очікуваним, адже всім зрозуміло, кому нині підпорядковується Конституційний Суд. Проте воно відкрито є політично заанґажованим, юридично абсурдним та продиктованим із Адміністрації Президента. Зрозуміло, що влада, яка боїться киян і виборів у столиці, пішла на цей ганебний крок задля того, аби уникнути приниження від стрімкого програшу на виборах її ставлеників на чолі з Поповим. Але тепер своє слово має сказати київська громада. Бо тільки вона може захистити свої базові конституційні права та змусити владу змінити позицію", - заявив Іллєнко.

Читайте также: Оппозиция решила как провести выборы в Киеве еще в этом году

"Ми закликаємо всіх небайдужих, усіх киян та усіх українців прийти 2 червня о 16:00 до Київської міської ради та показати владі позицію щодо проведення виборів у столиці. Тільки так ми доведемо, що дійсно є громадянами, а не бидлом, яке може терпіти зневажливе ставлення до себе. Кияни мають право обирати собі свою, народну, київську владу!", - наголосив "свободівець".
Нагадаємо, Конституційний Суд виніс рішення, що вибори мера Києва та Київради відбудуться у жовтні 2015 році. Згідно з цим рішенням, наступні чергові місцеві вибори мають проводитися одночасно на території всієї України в останню неділю жовтня 2015 року.

Gazeta.ua