Кваснєвський і Кокс зустрілися з Януковичем

Президент України Віктор Янукович провів у Криму зустріч з колишнім президентом Польщі Олександром Кваснєвським і колишнім головою Європейського парламенту Петом Коксом, повідомляє прес-служба глави держави у вівторок.

Черговий візит спостережної місії ЄП до України відбувається у період з 29 по 31 липня повідомляє Gazeta.ua з посилянням на Інтерфакс-Україна

Очікується, що в ході візиту до України спостерігачі ЄП у середу вранці зустрінуться з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, яка проходить курс лікування в ЦКЛ № 5 (Харків).

Кокс і Кваснєвський стали спостерігачами від Європейського парламенту по судовим процесам над екс-прем'єром України Юлиї Тимошенко і почали роботу 11 червня 2012 року. Відповідні домовленості були досягнуті між прем'єр-міністром України Миколою Азаровим і президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

Пізніше їх мандат був розширений: крім справ Тимошенко, вони також спостерігали за справами екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і колишнього тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка.

18 квітня в рамках засідання Конференції президентів Європарламенту відбулося обговорення проміжної доповіді місії, також було прийнято рішення продовжити роботу місії до вересня цього року.