Ліга Чемпіонів. Динамо - Боруссія М 1:2. Нарешті дочекалися! ВІДЕО

Груповий етап Ліги чемпіонів після дворічної перерви повертається до Києва - столичне "Динамо" за сумою двох матчів обігравши "Боруссію", увійшло до числа 32-х найсильніших клубів Старого Світу. Хоча, у другій грі з менхенгладбахцями кияни своєю грою спалили не малу кількість нервових клітин своїх фанів.

Бо поєдинок на "Олімпійському" розпочався з шаленої активності німецького клубу. "Динамо" стояло в обороні, проте виглядало якось невпевнено. Ближче до середини тайму команді Сьоміна вдалося перевести гру до воріт суперника, "Боруссія" більше контролювала м'яч, але моменти динамівців біля воріт Штегена виглядали більш гострими. Хоча у Ідейе сьогодні гра явно не йшла. Тричі в перші сорок п'ять хвилин Браун виходив майже сам на сам, але реалізувати свій момент ніяк не міг.

Динамо - Боруссия М 1:2 по landsgraaf

Після перерви, на яку команди пішли за нульового рахунку, "Динамо" знову наступило на ті граблі, що і раніше. Команда Сьоміна сіла на своїй половині поля, намагаючись грати по результату, за що ледь не поплатилася. "Боруссія" перевела гру до штрафного майданчика киян і за двадцять хвилин до завершення гри фортуна її за це нагородила.

Автогол Євгена Хачеріді трохи зіпсував враження від гри захисника, який до цього моменту виглядав непогано, але потім почав нервувати і помилятися. За дванадцять хвилин до завершення гри після стандарту біля воріт "Динамо" рахунок був уже 0:2, і німцям для виходу в групу залишалося забити всього один гол.

Оборона "Динамо" тріщала по швах, але якимось дивом киянам все ж вдалося витримати цю навалу. При цьому "Динамо" зуміло провести швидку контратаку, яка, доречі, була чи не єдиним моментом біля воріт "Боруссії" в другій половині, і забити гол. Брану Ідейе, нарешті, з четвертої спроби все ж зумів реалізувати вихід сам на сам з голкіпером і подарувати Києву лігочемпіонівську осінь.

Впринципі, результат є, команда досягла поставленого перед нею завдання, але, як і раніше, залишається дуже багато питань по грі. Без Михалика оборонна лінія демонструвала невиразну гру, незрозуміло чим на полі займався Нінковіч, якого Сьомін прибрав у перерві. Ну, і, звісно ж, реалізація.

Зрозуміло, що граючи у одного нападника Сьомін значно ускладнює завдання Брауну, але стільки бити в молоко, як це робив сьогодні нігерійський улюбленець київської публіки, не можна. Бо в груповому етапі суперники будуть трошки серйозніші ніж Менхенгладбах, а завдання президент клубу, напевно, поставить не менше, ніж вихід до 1/8-ї. Тому киянам залишається тільки одне - працювати і ще раз працювати. Бо з такою грою як сьогодні, на груповій стадії доведеться червоніти перед всією Європою.