Фальсифікації усунути неможливо. Але фальсифікаторів - можна і потрібно. Без "чесних"

Станіслав Овчаренко

Нинішня диктатура безнадійно інфікована фальсифікаціями.

1. Немає нічого таємного - щоб згодом не стало відомим. Я, як атеїст, згодний з такою біблійною істиною. Релігійні міфи викладали досить розумні люди. Але, щоб розуміти книгу буття - не релігійну, а реально історичну - потрібно весь час

- усувати протиріччя у власних поглядах та знаннях

- відмежовуватися від хитких та замутнених поглядів та людей з такими поглядами та знаннями, вміннями...

Для того, щоб складна, заплутана картина світу, життя в наших очах спрощувалася та ставала гранично ясною. Саме ПІСЛЯ ЦЬОГО можна ставити практичні цілі та переходити до практичних дій.

2. Диктатура зробила ще один крок до тоталітарного стану: обмежили депутатську недоторканність - яка є фундаментальною цінністю в усіх європейських суспільствах з античних часів до сьогодення.

Нічого з цим зробити не можна - і не потрібно навіть намагатися. Нам це у недалекому майбутньому дуже допоможе.

3. Але ще раз: попереду НЕ вибори, а свято бєспрєдєлу. Це потрібно знати заздалегідь і навіть не обурюватися. На війні як на війні. Лукашенко, Путін та Янукович не можуть собі дозволити відпочинок від влади - бо відпочинок буде не той, який би вони хотіли.

Отже - смисл існування Об'єднаної Опозиції - як мобілізуючий фактор.

Гарний чи ні - кращого немає.

З посиленням тиску диктатури ЧЕСНІ ще більше будуть вирячувати очі та шукати тараканів у голові завтрашніх політв'язнів. Рибачук, Вікторія Сюмар та інші "чесні" - це вилупки ющенківського гнізда будуть і далі мутити воду фронту спротиву диктатурі.

4. Мені важко доводити просту річ: заходи нападу ЗАВЖДИ перемагають заходи захисту. Якщо виборчий фарс ми будемо розглядати як чергові "фальсифікації" - програємо повністю. Все просто: в "наших" регіонах члени виборчих комісій від правлячих партій Януковича повинні боятися нас більше, ніж влади. Бо вони живуть серед нас, а не серед них.

Якщо усі сили, що не узгодили списки зі створюваною раніше Об'єднаною Опозицією, тепер крутяться навкруги кандидатів ОО, вмовляючи її зняти свої кандидатури на користь "самих красивих та розумних" - треба чітко говорити:

4. Усі, хто заважає "Свободі" та "Об'єднаній Опозиції" - є фактично союзниками Віктора Януковича та працюють на нього. Все!

Всілякі суперечки та "діалоги" - лише витрачання часу та заплутування мізків.

Ми НЕ дискутуємо - хто кращий опозиціонер, а хто ні: поза коаліцією "Свободи" та ОО - усі працюють на Януковича. Чим вони "кращі" - тим краще працюють на Януковича.

 Треба було домовлятися раніше.

5. Взагалі - зараз не час дискусій. Зараз час союзів - ти з нами, або проти нас. Або допомагаєш політв'язням - або режиму Януковича. Все.

Бо інакше не можна забезпечити політичне керівництво усіма ланками Об'єднаної Опозиції.

Життя після 28 жовтня не закінчиться. Але що буде після 28 жовтня - цілком залежить від нас.

6. З цієї точки зору існує дискредитуюча роль

- "партійних проектів" Кличка, Ющенка, Королевської, Юрія Шухевича, Ляшка, "Собору" та інших

- так званих "об'єктивних" журналістів та аналітиків (Лещенка, Найєма, Вікторії Сюмар та інших)

- груп "первинних громад" Римми Білоцерківської (які відволікають увагу суспільства від головного завдання)

- груп так званих "чесних" критиків кандидатів від опозиції (Рибачук, Сюмар)

7. потрібно розглядати як групи допомоги силовикам Януковича. Чим краще ці "чесні" попрацюють - тим менше люди режиму будуть махати бітами та палицями.

Адже роблять одну справу!

Зневіра у власних силах українства - кращий подарунок силовикам Януковича!

Адже гасло "волю Юлії Тимошенко та Юрію Луценку!" залишається на нашому прапорі.

Але пам'ятаємо - що Юрій Шухевич сказав: "Нехай сидить!" Ющенко та Огризко - ті на суді давали покази проти Тимошенко. Це - пам'ятаємо і не забуваємо.

Тому що завтра черга дійде до нас.              

Треба весь час доводити до несвідомої свідомості квазі-опозиції: нам вже нічого втрачати. Пасивність та небажання думати і діяти нас не врятує.

Докладніше про це будемо говорити вже через інтернет-телебачення - як в опозиційній Росії.

Цей проект доопрацьовується...