У Дніпропетровську невідомі у цивільному затримують людей просто на вулиці - навіть астматиків та інсулінозалежних. ВІДЕО

У місті і на четверту добу після штурму облдержадміністрації затримують людей. За словами свідків та родичів, людей просто на вулиці хапають чоловіки в цивільному, - йдеться в сюжеті ТСН.

Так, на центральному проспекті, на очах 13-річного сина затримали батька чотирьох дітей, який повертався з роботи. Вночі Бабушкинський райсуд дав йому два місяці арешту. Разом із батьком, свідчить хлопець, на вулиці схопили ще кількох чоловіків.
Нині відомо про 21 затриманого. За словами адвокатів, у цьому списку є щонайменше семеро людей, яких у той день навіть не було в місті, а також ті, хто не міг брати участь у штурмі за станом здоров'я.

Юрист центру надання правової допомоги Оксана Томчук каже, що серед затриманих є люди, котрі хворі на цукровий діабет, ДЦП та астму. Нагадаємо, що раніше Дніпропетровську обласну раду обмотали колючим дротом зсередини. У такий спосіб депутати захищаються від можливих атак активістів.