"Правий сектор" хоче делегувати Парубія на переговори влади й опозиції. ВІДЕО

Закон про амністію протестувальників не підтримують самі протестувальники. Вони кажуть, що визнати закон про звільнення учасників протистоянь – означає погодитися, що вони злочинці, йдеться в сюжеті ТСН

Натомість, говорять, щоб успішно розпочати переговори – спочатку владі слід випустити на волю всіх активістів і покарати винних за розгін студентів 30 листопада. А до переговорів опозиції та чиновників залучити ще й активістів Майдану.

Представники "Правого сектору" та євромайданівці наполягають: лише питання перевиборів президента і євроінтеграції повернуть людей до нормального життя. "Я думаю, що наступними кроками мають бути ті питання, через які фактично почалася вся єврореволюція. Щойно тоді можна буде говорити про те, що протест отримає повну сатисфакцію", - вважає активіст Євромайдану Володимир В'ятрович.

Читайте також: Лидеры Правого сектора выдвинули свои требования к режиму. ФОТО-ВИДЕО

"Ми не плануємо зараз наступальних дій, але і відходити з наших позицій ми не будемо. Ми бачимо необхідність розширення формату переговорів. Ми вважаємо, що хоча би в якості спостерігачів в цю переговорну групу мають входити представники Майдану. Наприклад, ми бачимо Андрія Парубія як людину, яка мала би контролювати цей процес", - заявив лідер об'єднання "Правий сектор" Дмитро Ярош.


Аватар пользователя Олександр Миколайович

Не так важливо хто буде учасником перемовин, як про що вести перимовини. Наступне показує про що необхідно вести перемовини:
http://blogs.korrespondent.net/users/blog/ansokolov/a130136