Мені не цікава дешева пропаганда від МВС - Турчинов

Народний депутат Олександр Турчинов назвав дешевою пропагандою заяви МВС про заздалегідне планування «Батьківщиною» масових протестів

Про це він повідомив під час брифінгу у Штабі національного спротиву, повідомляє "Espreso.tv".

Читайте також: Нет предела цинизму: Задержанные милицией – "не мирные протестующие, а подозреваемые в тяжких преступлениях"

«Це великий комплімент «Батьківщині», що це все нібито організувала вона. Але тут питання не в партії, а в існуванні українського народу, конституційного ладу, прав громадян, та демократичного устрою», - наголосив нардеп.

Турчинов також нагадав, що раніше МВС та особисто Захарченко неодноразово заявляв, що обшук був не в приміщенні «Батьківщини», а в сусідньому.

Читайте також: Нет предела цинизму: Задержанные милицией – "не мирные протестующие, а подозреваемые в тяжких преступлениях"

«Ця дешева пропаганда мені навіть не цікава. Силові структури скеровані діяти виключно проти опонентів режиму. Вони не розкривають злочинів, а роблять їх», - наголосив народний депутат.

Нагадаємо, сьогодні МВС заявила, що масові київські протести готувались опозицією заздалегідь.

8 грудня 2013 року правоохоронці розгромили офіс "Батьківщини", вилучивши з приміщення сервери. Пізніше вони заявили, що провели обшук не в офісі «Батьківщини», а в сусідньому приміщенні і шукали там крадені комп’ютери.

Читайте також: Віктор Балога: МВС як терористична організація має взяти на себе відповідальність за зникнення і катування активістів.