Ярош встретил Новый год на передовой: "Всі вірять у Перемогу і роблять все для звільнення нашої землі від російсько-терористичних окупантів". ФОТОрепортаж

Лидер "Правого сектора" Дмитрий Ярош рассказал, как он встретил Новый год.

Об этом он сообщил на своей странице в Facebook

Приводим текст сообщения полностью:

"Зустрів Новий рік на передовій. Провів зустрічі з особовим складом Корпусної розвідки, 5-го і 7-го Окремих батальйонів ДУК ПС, Відмітив високий бойовий дух і бажання у бійців та командирів якнайшвидше перейти у наступ. Всі вірять у Перемогу і роблять все для того, щоб звільнити нашу землю від російсько-терористичних окупантів.

ярошярош

Несподіваним, але приємним сюрпризом був приїзд новопризначеного Командувача "АТО" і заступника командувача ВДВ. Плідно поспілкувалися і домовилися про повну координацію наших дій між Штабом "АТО" та командуванням Добровольчого українського корпусу.

Ярош опроверг слухи о своей смерти и рассказал об уничтожении 20 террористов под Карловкой. ФОТО

Надзвичайно приємними вийшли зустрічі з друзями-волонтерами: Олексієм Мочановим та його хлопцями; Романом Доніком та його волонтерською групою, Танюшкою Ричковою, і звичайно ж, чарівною Мем Башою.

ярош
ярош

Щиро дякую своєму побратиму - комбригу 93-ї бригади Олегу Мікацу за приїзд і за те, що він робить задля Перемоги.

ярошярошярошярошярош

Також в моїй громадській приймальні розгортаємо пункт допомоги місцевим мешканцям з Пісок, Водяного, Тоненького, Дослідного, Первомайського тощо. Роману Доніку окреме спасибі за ініціативу та допомогу у вирішенні цього важливого питання. І якщо чесно, то ця зустріч Нового 2015-го була найкращою у моєму житті. Дякую!"

Источник:http://censor.net.ua/p318949Источник:http://censor.net.ua/p318949