Кремль не дасть Януковичу грошей - російський аналітик

Нинішні переговори України й Росії не дадуть результату, оскільки легітимність українського політичного режиму під сумнівом.

Про це в ефірі радіостанції «Голос столиці» заявив російський аналітик Валерій Хомяков.

У Москві проходить черговий раунд двосторонніх переговорів з українською стороною. Російську переговорну групу очолює перший віце-прем'єр Росії Ігор Шувалов, українську – Юрій Бойко. Згідно з останньою інформацією, Росія та Україна мають намір домовитися про активізацію співпраці за декількома напрямками. Не оминуть стороною і газову тему.

Тему двосторонніх переговорів України і Росії для  прокоментував російський експерт, генеральний директор Ради з національної стратегії Валерій Хомяков.

За його словами, переговори для України зводяться до питання грошей: «Грошей не дадуть не тільки тому, що їх шкода, а з однієї простої причини – на мій погляд, довіри немає. Оскільки легітимність нинішньої влади в Україні серйозно втрачена – і в зв'язку з подіями, і з тим, що їм передувало. Як давати людям гроші, якщо сьогодні ви віце-прем'єр, а завтра – ніхто? І з кого потім питати?»

Експерт вважає, що переговори нічим не закінчаться: «Гроші потрібні Януковичу, щоб принаймні досидіти до 2015 року, але, мені здається, якихось райдужних настроїв з цього приводу не буде».