Партия регионов готовит масштабное побоище под стенами Верховной Рады

Нещодавна провокація Колісниченка в сесійній залі засвідчила, що це лишень частина добре спланованого «регіоналами» сценарію з дестабілізації політичної ситуації в Україні напередодні виборчої кампанії.

Втрачаючи підтримку власного електорату, Партія регіонів знову вдається вже до відомого нам сценарію розподілу українського народу на «наших — донецьких» та «західняків — бандерівців», використовуючи для цього мовний та територіальний принципи. Однак виявляється, що розбитих голів у сесійній залі регіоналам замало, тепер вони готують побоїще під стінами Верховної Ради. 

Як стало відомо активістам ВК «Наступ», в даний час структурами Партії регіонів здійснюється масштабна мобілізація «майданобайтерів» та «бойовиків» для участі в силовому протистоянні з представниками націонал-патріотичних сил у вівторок, 5 червня 2012 року.

Крім того, в даній провокації залучено ряд структур проросійської орієнтації, зокрема «Російський блок», «Союз вірних козаків».

Як повідомив голова ВК «Наступ» Р. Секела «Нам стало відомо, що «Російський блок» підготував для «роботи в Києві» більше 500 бойовиків, які пройшли спеціальну підготовку та мають досвід роботи в силових структурах та охоронних фірмах.»

Сьогодні організацією масовки в Києві займаються «Молоді регіони», в інших областях — регіональні штаби Партії регіонів.

Кожному учаснику фізичного протистояння пропонують у Києві від 500 до 800 гривень, залежно від поставлених завдань, плюс компенсація можливої «завданої шкоди здоров'ю». Збором «бойовиків» і організацією провокацій займається технологічний штаб Партії регіонів, нещодавно сформований спеціально для виборчої кампанії 2012 року.

Зважаючи на дану інформацію, ВК «Наступ» звертається до всіх представників націонал — патріотичних сил та закликає не допустити організовану Партією регіонів вакханалію. Ми звертаємось з проханням максимально мобілізувати всі свої ресурси і дати гідну відсіч антиукраїнським силам.

Ми звертаємо увагу представників правоохоронних органів України, що готуються провокації і закликаємо не допустити силового протистояння.

Руслан Секела


Аватар пользователя Влада Вернадских

Закончилось перетягивание каната – Но не нахожу, чему тут радоваться: Если в прошлый раз мы были тайно обмануты, То теперь – открыто обведены вокруг пальца. Новоявленные господа, Делите Украину осторожно: У нас – не конфликт между востоком и западом, А борьба между истинными ценностями и ложными. Обойдёмся и без оваций – Но не потерпим пятна на судьбе: Поэты ни за что не согласятся Проиграть в этой борьбе. Отбросив философию и лирику даже, Забуду, как все мы скромны и тихи: Как художник на улице шаржи, Пишу политические стихи. Это – не творческие гастроли, Но будет чем перед внуками гордиться: Я к вам приехала писать историю Из первой столицы. 16.07.06.