СБУ затримала ватажка - постачальника зброї з РФ для диверсійних груп, що діють на Сході України. ФОТО

Служба безпеки України затримала безпосереднього організатора та координатора постачання з Російської Федерації зброї та боєприпасів для диверсійних та терористичних груп, що діють на території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє прес-служба  СБУ.

Встановлено, що громадянин України «Г» в інтересах терористичної організації «Луганська народна республіка» 31.05.14 р., у взаємодії з представниками ГРУ ГШ ЗС РФ, російськими прикордонниками та своїми спільниками з числа місцевих «сепаратистів», організував незаконний в’їзд на територію нашої держави з РФ 7 вантажівок з озброєнням та боєприпасами.

Крім постачання зброї до східних регіонів України, «Г» в інтересах іноземної сторони здійснював вербування громадян з числа колишніх військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів у м.Києві та інших регіонах з метою їх подальшої відправки до Донецької та Луганської областей для участі у збройних нападах на місцевих жителів та сили АТО.

З метою поширення сепаратистських настроїв в Україні, «Г» організував виготовлення агітаційних листівок підривної спрямованості, які планував розповсюджувати у м. Києві. У вказаних друкованих матеріалах містились заклики від імені т.зв. «Київської республіки» вступати до лав терористичних організацій та чинити спротив чинній владі. Інші листівки, в яких йшлося про «криваві гроші» та «фашизм», планувалось розклеювати на банкоматах м.Києва.

2 червня ц.р. співробітники СБ України затримали трьох спільників «Г», які намагалися організувати постачання з м.Києва амуніції (бронежилети та «розгрузки» загальною вартістю близько 100 тис. грн.) для «сепаратистів» на сході нашої держави.

ГСУ СБ України стосовно «Г» відкрито кримінальне провадження за ст.2583 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації). Здійснюються оперативно-слідчі дії, у т.ч. спрямовані на викриття інших зв’язків «Г» з числа громадян України та РФ, причетних до вказаної злочинної діяльності.

Возбуждение Россией уголовного дела против участников АТО юридически никчемно и не имеет правовых последствий, - СБУ


Аватар пользователя доктор

Взять и подвесить суку за яйца.