Петро Камінь : Наступний етап – зміна назви країни ?

Петро Камінь

Приймаючи закон про зміну мовної політики в Україні більшістю голосів Верховної зради , депутати продовжили політику Віктора Януковича з демонтажу самостійної держави Україна. Якщо спільна історія народу після “боронування” неї Дмітром Табачніком вже не є історією українського народу як самостійної історичної одиниці ( нації), то зміна української мови як державної мови, що є другою ознакою державності і повністю підриває самі основи існування України як суб’єкту міжнародного права.

Фактично російська община на території колишньої України перемагає власне український народ , залишаючи йому місце біля худоби , лишаючи історії та мови . Безумовно, це є актом публічного приниження українського етносу, як носія державності. Приниження ж передбачає подальші дії з використання “опущених” за призначенням.

Що з цього вийде ? Не знаю детально.

Однак нічого доброго для українців ( етнічних українців в першу чергу ) прийняття такого закону не передбачає. Як не передбачає нічого доброго і для тих, хто напролом кинувся на українську мову тільки тому, що йому в Україні подобається жити.

Час, коли росіяни вважалися гостями в Україні – минув. Тепер вони вважатимуть нас людьми, які не мають права на власну землю. Отже нам пора шукати собі притулку в іншому місці – якщо таке місце є на світі. До речі : вважання росіян ( жидів, поляків)українцями ( так у нас якось сталося завдяки Олександру Морозу ) і є нашою найбільшою помилкою. Як і наша сліпа народна доброта.

Як на мене, нині Колєсніченку можна можна виносити новий законопроект : “Про перейменування держави “. Адже держава не може називатись Україною не маючи української історії та української мови як державної.

Українство ! Вітаю всіх нас з величезною купою гетьманів та зрадників ! Готовте спину для ременів та ноги для сибірських копалень.

Вважаєте, що цього не станеться ? Ну-ну …