У Полтаві через "мову" люди звільняються з підприємств "регіоналів" - мітингують з другої ночі

У Полтаві перед приміщенням Полтавської державної обласної адміністрації зібралося близько 30 активістів партії "Удар". Люди тримають у руках партійні та національні прапори, плакати із написами: "Полтава за українську мову", "Захистимо українську мову".

"Всеукраїнську мобілізацію наш лідер Віталій Кличко оголосив о другій ночі. Ми почали збирати наших активістів. Люди відразу стали сходитися. Всі проти того ганебного рішення, яке вчора прийняла Верховна Рада. Будемо відстоювати українську мову. Це останнє, що могли вкрасти у нас депутати", - сказав Роман Товстий, 33 роки, голова Полтавської міської організації партії "Удар".

Двоє чоловіків, які вийшли з будинку Полтавської державної адміністрації знімали мітинг на відеокамери.

"Вони не заберуть нашу мову. Я позапартійний, на акцію прийшов, як свідомий громадянин, - розповів полтавець 53-річний Володимир. - Стою тут заради наших дітей і їх права на рідну мову. Коли учора дізнався про прийняття закону, зразу ж написав на роботі заяву на звільнення. Наші керівники з Партії регіонів і я не хочу більше працювати на таких людей". Я працював на підприємстві, яке має стосунок до Нестора Шуфрича. Не буду казати назву, - розповів чоловік.

О 13.00 "ударівці" чекають на активістів решти опозиційних сил області.

"Повинно бути досить багато людей. Акція наша безстрокова. Подивимося, чи вийдуть керівники обласної влади з нами поспілкуватися", - сказав Роман Товстий.Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_u-poltavi-cherez-movu-lyudi-zvilnyayutsya-z-pidpriemstv-regionaliv-mitinguyut-z-/443929">Gazeta.ua</a>