Козак Гаврилюк с товарищами создают спецбатальон Нацгвардии. ВИДЕО

Один из героев Майдана Михайло Гаврилюк призывает всех неравнодушных записываться в ряды добровольческого батальона Нацгвардии, который он задумал сформировать вместе с товарищами.

 Гаврилюк опроверг слухи о том, что "Козацкий батальон" - это попытка власти очистить Майдан. Об этом он пишет на своей странице в соцсети.

"Шановні побратими! Після відеозвернення про створення "Козацького батальйону" Нацгвардії почали ширитися чутки, що цей проект задуманий владою для того, щоб прибрати людей з Майдану. Повністю спростовуємо цю дезу. Ідея створення "Козацького батальйону" - виключно наш задум, який втілюється в життя зусиллями наших волонтерів.

Саме ми звернулися до представників влади з вимогою легалізувати цей під розділ. Ми категорично не згодні з ідеєю "оголення" Майдану. Необхідно зберегти ефективний механізм впливу на владу, і присутність свідомих активістів треба тільки посилювати. Одночасно з цим слід звільнити Майдан від різних пройдисвітів (алкоголіків, дармоїдів), які сюди наплинули. Тож, хто бажає допомогти очищенню України від пошесті - записуйтесь до нашого "Козацького батальйону"! Слава Україні!"

Десантник-герой, получивший ранение, вновь вернулся на передовую. ФОТО