Пресс-конференция Турчинова и Князевича. ВИДЕО

Турчинов: В грязную кампанию втягивают государственные каналы

Пресс-конференция руководителя Центрального избирательного штаба Объединенной оппозиции «Батькивщина» Александра Турчинова и уполномоченного представителя ВО «Батькивщина» в ЦИК Руслана Князевича. Тема: «Власть использует грязные методы черного пиара для дискредитации Объединенной оппозиции «Батькивщина».


Аватар пользователя Олександр Миколайович

В брудну виборчу кампанію втягли всіх виборців через виборчий закон 366, прийнятий і чинний не без допомоги Турчинова і його команди.  Як можна чесно провести вибори за виборчим законом 366, який прозоро спотворює волю виборців більш ніж на 50 %? Більшість громадян бажає, аби їх інтереси представляв у ВРУ та захищав права той депутат, якому ці інтереси і права відомі з власного життєвого досвіду, а обрати за законом 366 можливо лише мільйонерів і мільярдерів.
 

Тож, як бачимо, не пил в очі слід пускати, а шахрайський закон 366 міняти на більш відповідний до поняття честь, який ґрунтується на гібридній виборчій системі. А щоб положення того закону мали правовий захист, слід також запроваджувати обрання і відклик суддів народом. То чому ж з цього приводу мовчить Турчинов, "Чеснометр", КВУ, ...? Може вони налаштовані (ким?) відволікати увагу на другорядне?