У Вінниці протестують за допомогою БТРів

В’їзд до 11-го окружкому, що у Вінниці, вчора перегородив БТР. Люди на спецтехніці заявили, що приїхали, аби не дати сфальсифікувати результати виборів.

«Військову техніку покликали опозиціонери, які страйкують, та вінницьке козацтво», – повідомив Михайло Рюхов з козацького полку імені Івана Богуна.

«Кому точно він належить, я не знаю», – додав він.

Нагадаємо, згідно з даними, оприлюдненими на сайті ЦВК, в  11-му виборчому окрузі після опрацювання 100% протоколів перемогу присудили самовисуванцю Олекандру Домбровському - він набрав 30,16% голосів виборців. Його опонентка, висуванець від ВО «Батьківщина» Наталія Солейко отримала 28,00%.

Водночас, апеляційний суд Вінниці залишив в силі рішення адмінсуду міста щодо перерахунку голосів у цьому окрузі.

4 листопада у приміщенні ОВК відбулася сутичка, в результаті якої постраждали кандидати в народні депутати, міжнародні спостерігачі та журналісти. Також, за словами депутата від БЮТ Андрія Павловського, швидка забрала з ОВК лідера вінницької організації "Батьківщини" Людмилу Щербаківську, в якої підскочив тиск у зв’язку з інцидентом.

Після цього ввечері представники спецпідрозділу "Беркут" попросили усіх вийти з приміщення окружкому і забарикадували до нього вхід.