Чорнобильці обіцяють 26 квітня прийти під Верховну Раду і в разі невиконання їхніх вимог повторити минулорічний досвід штурму парламенту.

Про це розповів член "Всеукраїнського об'єднання ветеранів Чорнобилю України" Донецької області Олександр Куриленко. Він прийшов сьогодні до Верховної Ради разом із іншими соратниками, аби вимагати у народних депутатів повернення пільг і пенсій, повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Загалом сьогодні під парламентом протестувало пару сотень чорнобильців та афганців. Переважно це представники Донецької та Луганської області. Однак учасники акції запевнили, що сьогодні був лише попереджувальний захід.

"Це попереджувальна акція. Наступні заходи вже будуть прийняті зовсім інші. Мабуть будемо штурмувати це приміщення (Верховної Ради, - ред.). Терпіння вже луснуло, але думаю наступного разу зберемося 26 квітня", - розповів Куриленко.

За його словами, до мітингувальників сьогодні виходили деякі опозиційні народні депутати та обіцяли їх підтримувати. Наразі акція чорнобильців під парламентом завершилася. Її охороняло кілька сотень правоохоронців та "беркутівців".

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/480877">Gazeta.ua</a>