Олег Медведєв: Путін переміг. Бурмило от-от прокинеться. Що нам робити?

 

Олег Медведєв

 

Путін переміг передбачувано, нема ж нічого сенсаційного. Легка внутрішньополітична турбулентність, спричинена думськими та президентськими виборами, ось-ось минеться, і Росія буде ще з більшою "любов'ю" душити Україну, яку Путін, що добре відомо, вважає не державою, а таким собі непорозумінням. З "непорозуміннями" не розбудовують стосунки, їх прибирають.

Символічно, що саме сьогодні в "Нью-Йорк Таймс" вийшла спільна стаття міністрів закордонних справ п'яти європейських країн, в якій вони чорним по білому написали, що Янукович провалив європейську інтеграцію України.

Якщо ми хочемо мати достатній потенціал для того, аби якось відбиватися від московських хижаків (навіть Янукович порівняв їх із сплячим ведмедем, а тепер весна, бурмило от-от прокинеться), слід негайно розморозити стосунки з Європою, виконати всі резолюції ЄС, Європейського парламенту, ПАРЄ, звільнити незаконно ув'язнену Тимошенко, випустити всіх інших політв'язнів, чесно провести парламентські вибори 2012 року, забезпечивши в них участь Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, припинити порушувати права та свободи, відновити повноцінне функціонування всіх демократичних інститутів. Інакше Україна залишиться сам на сам з Москвою, і ведмідь нас просто роздере.