ПР не збирається переголосовувати рішення "виїзного путчу"

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов виключає переголосування в сесійній залі тих законів, які були прийняті 4 квітня в приміщенні парламентських комітетів на вулиці Банковій 6/8.

Про це він сказав на брифінгу, повідомляє Український тиждень
Єфремов зазначив, що 4 квітня депутатами було розглянуто 27 проектів, з яких 7 були прийняті як закони.

Єфремов підкреслив, що для винесення на переголосування цих законів необхідно юридичне обґрунтування порушення процедури їх прийняття. «Якщо мені хтось назве хоча б один аргумент законний, чому ми повинні це робити, ми на це підемо», - сказав він.

У той же час керівник фракції ПР упевнений, що таких обґрунтувань немає. «Таких законних аргументів немає, і бути не може. Ми діяли відповідно до закону, тому ніяких переголосувань не буде », - сказав він.

Крім цього Єфремов зазначив, що ПР готова показати матеріали лічильної комісії та дані письмової реєстрації депутатів 4 квітня у разі письмової заяви з проханням надати такі матеріали.

У свою чергу позафракційний депутат Володимир Литвин вважає, що організація фракцією Партії регіонів засідання не в сесійній залі була не зовсім правильною, адже до кінця не була дотримана законна процедура.

Водночас Литвин вважає, якщо закони, прийняті на вулиці Банковій, 6/8, будуть підписані президентом, це легітимізує їх.