Табачник іде слідами більшовиків, скоро в школах вивчатимуть біографію Януковича, - Олег Соскін

 В Україні з початком навчального року у вересні в школах буде запроваджена нова дисципліна – основи податкових знань. Відповідну інформацію повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів.

Більшого безглуздя важко собі уявити. Замість того, щоб взагалі розформувати цей нікому не потрібний орган з народною назвою «Мінздох», який з 2011 року, після запровадження нового Податкового кодексу, фактично знищив в Україні умови для ведення малого і середнього бізнесу, правлячий режим вирішив промивати дітям мзіки в школах про те, як правильно, що держава займається здирництвом і пограбуванням.
Складається враження, що дії Табачника і Клименка спрямовані на те, щоб взагалі вбити в Україні вільну людину, вже з шкільного віку перетворювати дітей на рабів для правлячого режиму бандократії. Замість того, щоб виховувати у дітей патріотизм, розповідати їм про національних героїв,вчити їх, як вести власну справу і займатися бізнесом, їм будуть розповідати, як прекрасно платити податки.
Отже, скидається на те, що Табачник разом з Клименком повністю втратили відчуття реальності. Малого того, що зараз мало не щодня уряд Азарова-Арбузова вигадує нові податки. То нам кажуть, що ми повинні платити збір за відпочинок за кордоном, то хочуть обкласти податком побутову техніку, то придумують для виробників сільгосппродукції податок на додану вартість у розмірі 7%, то запроваджують податок на нерухомість, то хочуть ввести податок на продаж валюти. Мало того, що Табачник на своїй посаді практично знищив в Україні середню і вищу освіту. Тепер вони хочуть за наші ж гроші розповідати дітям в школі про всі переваги того, що держава сьогодні фактично займається рекетом.
Дії Табачника починаються все більше нагадувати більшовиків. З такими темпами вже зовсім скоро в українських школах діти вивчатимуть біографію Януковича та його синів, а в університетах введуть обов’язковий предмет – вивчення з’їздів Партії регіонів.
Скільки ще українці будуть терпіти над собою таке знущання? Чому мовчить духовна, інтелектуальна, моральна еліта? Чому не піднімається молодь? В українського народу забирають останні залишки свободи, наша держава все більше починає нагадувати диктатуру. Настав час покінчити з цим та усунути правлячий режим від влади, доки ще не пізно.
Олег Соскін, професор, голова Української Національної Консервативної партії