Одинадцять депутатів відкликали свої голоси за "мовний" закон

Одинадцять депутатів Верховної Ради відкликали свої голоси за "мовний" законопроект, який було скандально проголосовано у вівторок.

Так, на сайті Верховної Ради під таблицею з результатами поіменного голосування за цей законопроект з'явилися відповідні позначення.

З фракції Народної Партії свої голоси відкликали Катерина Ващук, Сергій Терещук, Микола Шершун, Василь Черній і Василь Шпак.

Двоє депутатів з Партії регіонів також відкликали свої голоси. Такі заяви написали Орест Муц, Петро Писарчук, Василь Чуднов та ЮрійПолунєєв. Так замість голосу "за", вони просять вважати, що вони не голосували.

З фракції "Наша Україна" єдиною, що проголосувала, була картка ІгоряПалиці, який також відкликав свій голос та просить вважати, що він "не голосував".

Микола Томенко, який також заявив, що не голосував за цей законопроект, відкликав голос.

Між тим є один регіонал Анатолій Коржев та двоє представників групи Реформи заради майбутнього Юрій Крук і Микола Трайдук, якінаписали заяви і попросили зарахувати їхні голоси.

Таким чином, свої голоси відкликали 11 осіб і додали 2. Навіть ці заяви не змінюють долі закону, оскільки для підтримки потрібно 226 голосів, а у вівторок за закон проголосували 248 карток.