Відомий російський журналіст і телеведучий Володимир Познер залишає Російську Федерацію і переїжджає жити до Франції.

У неділю, 11-го листопада, глядачі Першого каналу побачать заключний випуск з циклу авторських програм "Познер". Все почалося з того, що депутат з Єдиної Росії Ілля Костунов написав у своєму мікроблозі:

"Вважаю, Володимир Познер повинен або обгрунтувати свою позицію щодо російських судів і СКР, або вибачитися, або піти з Першого каналу".

Фраза з попередньої програми "Познер", налаштувати депутата проти телеведучого, була приблизно такою: "Коли пан Маркін сказав, що сам Развозжаев власною рукою написав 10 сторінок визнання, я взагалі мало не впав зі стільця. Адже напевно пан Маркін знає, що таких написаних від руки зізнань в архівах КДБ, зокрема, сотні тисяч, якщо не мільйони. І відомо, як були отримані ці визнання ".

Після цього Володимир Володимирович роз'яснив, як він ставиться до "Басманного правосуддю" і до справи Леоніда Развозжаева на своєму особистому сайті, на що Костунов поспішив дати відповідь у пресі.

"Моя думка, що відомий тележурналіст, громадянин трьох країн, Володимир Познер в черговий раз намагається" старанно довести і показати "свою особисту думку про Російську Федерацію, а саме: він вважає, що" ніякого правосуддя в країні немає ", він вважає, що Слідчий комітет вибиває зізнання тими ж методами, що і КДБ в найгірші роки. "

Довгу промову Іллі Костунова телеведучий не залишив без уваги: ​​"Бачу, що Росія дійсно стала єдиною. Партією Єдиної Росії базік, дурнів, невігласів і безумців. І в цьому сенсі деякі депутати від фракції Єдиної Росії дійсно являють собою справжніх народних обранців, народний зріз. Адже поки перші законодавчо забороняють котам і кішкам топати в нічний час; інші, обвішані нацистською символікою, проводять "російські марші".