Політична партія "УДАР" готова обнулити свої мандати, якщо на це реально підуть "Батьківщина" і "Свобода".

Про це під час мітингу біля будівлі ЦВК сказав у своєму виступі лідер партії "УДАР" Віталій Кличко, повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

"Ми прийшли у Верховну Раду не за кріслами, а для того, щоб змінити ситуацію, для того, щоб відстоювати інтереси людей. Якщо Верховна Рада нелегітимна, то ми готові обнулити наше депутатство. Але зробимо це лише в тому випадку, якщо партія "Батьківщина" і партія "Свобода" разом із нами захочуть і зроблять це", - сказав Кличко.

Він зазначив, що в цьому випадку Верховна Рада буде нелегітимною, і мають провести повторні вибори.

"Але ці вибори ніколи не стануть чесними при тих людях, які там знаходяться та все це рахують. Тому ми сьогодні й зібралися тут. І будемо відстоювати наш вибір, боротися за кожен голос. Ми робитимемо це всіма способами, але в законному руслі. Якщо нам не будуть давати можливості жити законно й маніпулюватимуть правом кожного українця обирати й бути обраним, ми використовуватимемо всі засоби для того, щоб правда восторжествувала", - заявив Кличко.

Крім нього, на сцені також виступили лідери опозиції Арсеній Яценюк і Олег Тягнибок, а також інші народні депутати. Загалом акція під ЦВК проходить спокійно.