Кличко викликає Януковича в Раду

Лідер УДАРу Віталій Кличко звернувся до президента Віктора Януковича з вимогою прийти на пленарне засідання Верховної Ради і відповісти на питання, які сьогодні цікавлять суспільство. Про це йдеться у відкритому листі Кличка до Януковича, повідомляє прес-служба УДАРу.

«За всіма діями чиновників, суддів, правоохоронців стоїть одна людина в державі - Віктор Янукович. Саме він ухвалює рішення, на які не має законних повноважень від імені народу України, - підкреслює Кличко. - Зокрема, президент Янукович повинен відповісти, що він збирається робити для захисту громадян від політично вмотивованих переслідувань, для забезпечення стандартів життя в країні та виконання законодавчо затвердженого європейського прагнення України».

Кличко зазначає, що президент не має ані морального, ані юридичного права уникати звіту за свої дії і бездіяльність, тому повинен прийти в парламент і особисто дати відповіді на поставлені питання.

«Якщо Віктор Янукович не виконає цей свій обов'язок, у громадян є законні підстави порушувати питання про його відповідність посаді президента», - вважає Кличко.

Тиждень.ua