Помста Януковича: Георгій Філіпчук отримав 3 роки за «Венко»

Засудження колишнього міністра охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука є черговим етапом політичних репресій з боку чинної влади та помстою за справу «Венко».

Про це йдеться у заяві партії «Батьківщина».
«Для нас цілком очевидно, що член нашої партії, академік Георгій Георгійович Філіпчук отримав 3 роки ув’язнення лише за те, що намагався захистити державну власність від банди Януковича. Саме Філіпчук як профільний міністр боровся в судах за шельф Чорного моря, який за безцінь відбирала в держави компанія «Венко», пов’язана з Януковичем», - переконані у партії Юлії Тимошенко.
«Це банальна помста за перешкоджання отриманню надприбутків», - підкреслили в «Батьківщині».
У партії звернули увагу на те, що для політичних репресій влада знову використала сумнозвісну 365 статтю Кримінального кодексу, на необхідності змін якої кілька разів наголошувала міжнародна спільнота.
«Янукович знову демонструє подвійні стандарти: європейських партнерів він запевняє, що 365 стаття буде невідкладно змінена, але в той же час на її підставі продовжує знищувати команду своїх політичних опонентів», - наголосили в «Батьківщині».
«На жаль, тепер Георгій Філіпчук долучився до Юлії Тимошенко, Юрія Луценка і поповнив лави політичних в’язнів. Янукович вчергове продемонстрував, що розбудовує авторитарний режим», - йдеться в заяві.    
У «Батьківщині» переконані, що вирок Георгію Філіпчуку безпідставний і має бути скасований, так само як і вироки Юлії Тимошенко та Юрію Луценку.