У боях з російськими терористами беруть участь колишні бійці "Беркуту", - Пашинський

За словами в.о. Адміністрації Президента Сергія Пашинського, у складі підрозділів МВС бойові завдання на Сході та Півдні України сьогодні виконують також колишні співробітники розформованого спецпідрозділу Беркут.

Про це повідомляє прес-служба Президента України

"Після проведення переатестації і внутрішнього розслідування щодо подій у центрі Києва на початку цього року і встановлення непричетності до масових убивств учасників акцій протесту, ці співробітники були допущені до подальшої служби у лавах МВС", - заявив він. Виконуючий обов'язки Голови Адміністрації Президента України особливо відзначив бійців колишнього спецпідрозділу Беркут, які залишаються вірними присязі і служать у Луганській, Одеській та інших областях.

Славянск полностью взят в кольцо. ФОТО-ВИДЕО

"Компетентними органами України прийняте рішення про те, що з огляду на непростий шлях, який довелося пройти бійцям спецпідрозділу Беркут за останні шість місяців, коли злочинна влада на чолі з Віктором Януковичем змушувала їх воювати із власним народом, до кримінальної відповідальності притягуватимуться виключно ті працівники, щодо яких слідство встановило безпосередню участь у вбивствах і тортурах учасників Національної Революції", - додав він.